Isınmayan Petek Sorunları

Petek ve kombi bakım servisi, peteklerin bakımı, peteklerin temizliği, kombilerin bakımı ve temizliği, kombilerin periyodik kontrolleri ve arızaları için hizmet vermekte olan bir servistir. Bu gibi sorunları olan tüm müşteriler, hizmetten belli bir ücret karşılığında faydalanabilmektedir.

Kombi ve peteklerde çıkan arızalar, her zaman kolay halledilebilir olmayabilir. Peteklerin içerisinde dolaşan su zaman içerisinde taş ve kireci, peteklerin alt kısımlarında depolar. Bu durumda zamanla tortulaşır ve peteklerin kısmi olarak çalışmasına sebep olur. Isınmayan petek sorunları, peteklerde bulunan taş ve tortu nedeni ile az çalışan veya hiç çalışmayan peteklerin bakımdan geçmesi sonucu, peteklerin tekrar çalışır hale gelmesini sağlamaktadır.

Kombide gerçekleşen, olası bazı parçaların bozulması, evin de belli bir ısıya ulaşamamasına neden olur. Kombi servisi sayesinde evinizde yaşadığınız ısı kaybını geri kazanabilir ve kış aylarında fazla fatura bedeli ödemekten kurtulabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize, kaliteli bir şekilde kombi bakımı, kombi onarımı, kombi arıza tamiri, kombi periyodik bakımı ve kombi yedek parça hizmeti gibi hizmetler sunabilmek için çalışmalar gösteriyoruz. Petek bakımı ve kombi servisi olarak aynı zamanda peteklerinizin temizliği ve kaliteli performansı için de elemanlarımızı sizlere yönlendiriyoruz.

Garantili ve sıfır olan yedek parçalar ile kombilerinizde meydana gelen kısa süreli çalışma bozukluklarını gideriyoruz. Deneyim sahibi elemanlarımız ve son teknolojiye sahip olan cihazlarımız ile kombilerinizin bakımları için titiz çalışmalar yürütüyoruz. 7 gün 24 saat hizmet ağımıza ulaşarak, peteklerin bakımı ve temizliği, kombi bakımı, periyodik bakımlar, tamirin ne kadar süre içerisinde yapıldığı, tamir ücretleri ve firmanın güvenilir olup olmadığı ile ilgili tüm detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Peteklerin ve kombilerin her türlü sorunlarını güvenilir ve temiz çözüme oluşturan servis olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Çok düşük ücretler karşılığında hem kaliteli hem de temiz bir iş çıkaran servisimiz sizleri bekliyor. İster yaz isterseniz kış döneminde bakımları yaptırabilirsiniz. Siz de bu nitelikli elemanlarımız tarafından yapılan hizmetten faydalanabilmek için gerekli olan koşulları müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz. Tecrübeli ve nitelikli elemanlarımız sayesinde, petek ve kombi bakım ve temizliğinizi yılda en az bir kez yaptırarak, rahat bir kış geçirebilirsiniz.