[row] [col span__sm=”12″] [gap]

Kalorifer petekleri ısınmıyor

Kalorifer petekleri ısınmıyorsa çözüm için bizi arayın

Soğuktan korunmak için neredeyse herkesin evinde kalorifer petekleri mevcuttur. Soğuk havaların gelmesiyle beklenilen ısıyı vermemesi kişilerin hastalanmalarına veya yüksek fatura ödemelerine sebep olabilir. Kalorifer peteklerinin ısınmamasının başlıca sebebi; bakımının yapılmamasıdır. Kalorifer peteklerinin bakımları en az 2 yılda bir mutlaka yapılmalıdır. Isı kalitesini düşüren kalorifer peteklerinde hava kalması veya yıpranmış bir tesisat ya da biriken tortular sebep olabilir. Kalorifer tesisatı temizliği nasıl yapılır? Veya kalorifer peteği tesisatı ses yapıyor nasıl bu ses giderilir? gibi sorular en çok sorulan sorular arasındadır. Sebeplerinin öğrenilmesi doğrultusunda da temizliğe karar veren kişiler son olarak kalorifer peteği temizleme fiyatları için küçük bir araştırma yaparlar. Kalorifer petekleri temizliğini her firma başarıyla yapabileceğini iddia eder fakat bu iddialar her zaman yerinde olmaz. Biz bu alanda profesyonel bir ekip ile birlikte teknolojinin en son üretilen cihazları ile işlemimizi yapmaktayız. Firma olarak yaptığımız temizliğin her zaman kalitesi bakımından arkasında dururuz.

kalorifer-petek-temizliği

Kalorifer tesisatı temizliği nasıl yapılır?

Eskiden yapılan temizleme işlemi ile bulunan ortamda resmen inşaat hali oluşurdu. Petekler bir bir yerlerinden sökülüp tazyikli su ile temizleme işlemi yapılırdı, kırıp dökme işlemleri sonrasında ise mekan sahibine çok büyük işler düşmekteydi, şimdi ise son teknoloji ürünleri aracılığıyla kimyasallar yardımı ile yaptığımız temizleme işlemi sırasında tüm petekler ilk verimini kazanır. Kırıp dökme işlemi yapmadan çok kısa süre sonunda istenilen temizliğe ulaşılır. Bu son teknoloji ürünleri tesisatçıda bulunmayan yüksek maliyetli profesyonel firmalara ait cihazlardır. Uygulanan işlemler sonucunda sorunlar kendini tekrar ederse bu durum firma açısından itibar zedelenmesine sebep olabilir. Biz firma olarak işimizde garanti verebiliriz.

Kalorifer peteği tesisatı ses yapıyor ise bunun sebepleri ya ısı ile genleşen metallerin ses çıkarmasıdır ya da uygulanan yanlış işlemlerdir. Isının metali genişletmesi ile çıkardıkları sesler rahatsız etmeyecek kadar az duyulan tıkırtılardır, fakat bu işlem için de müdahale gerekebilir. Yanlış işlemlerden kaynaklanan sesler ise daha rahatsız edici boyuttadır. Birbirine uyum sağlayamayan, farklı farklı markalara ait parçaların birleşmesinden oluşan tesisat uyum sırasında sorun yaşar ve seslerin çıkmasına sebep olur. Tek bir uyumsuz parça bile başta olmasa da ileride bu seslere neden olabilir. Bu durum geri dönüşü çok zor olan bir durumdur. Profesyonel firmalara maliyetli olur düşüncesiyle yaptırılmayan bu sistemler ileride daha fazla teknik sorunlara sebep olarak çok daha fazla maliyetli olabilir.

kalorifer peteği temizleme fiyatları tesisatçılar ve firmalar arasında oldukça farklı olabilir. Fakat uygulanan yöntemler ve kullanılan cihazlar için yapılan temizliğe verilen garanti çok önemlidir. Yapılan işlemler sonucunda günlerce yapılması gereken temizlik, vücutta oluşan yorgunluk, zaman kayıpları, kendini tekrarlayan sorunlar mutlaka göz önüne alınmalıdır. Son teknolojik cihazları kullanarak yaptığımız temizleme işlemlerinin müşteriler açısından takdir edilmesi bizim için paha biçilemezdir. Temizleme işlemini profesyonel kimliğe sahip firmalara yaptırarak hem zamandan, hem de enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz. Kalorifer peteği temizleme işlemleri sırasında kullandığımız kimyasallar ile petekleriniz ilk günkü gibi çalışır hale gelecektir ve bu sizin bütçenizi de oldukça rahatlatacaktır. Sağladığınız enerji tasarrufu ile de her zamankinden daha sıcak bir ortam oluşacaktır.

Petek Temizliği Fiyatları

PETEK SAYISI ⇒ 3-5 6-8 9-10 DUBLEX TRİPLEX
İstanbul 1. Bölge
Beykoz, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.
1 1 1 2 2
 İstanbul 2. Bölge
Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Eminönü, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Sarıyer, Şişli.
 1  1  1  2  2
 İstanbul 3. Bölge
Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Güngören, Küçükçekmece,Başakşehir
 1  1  1 2  2
[/col] [/row]

Bir cevap yazın