[row] [col span__sm=”12″] [gap]

Sonbahar kampanyalı fiyatlar için bizi arayın

 

Kombi Kalorifer Petek Tesisatı Temizliği

Radyatör Temizleme

Soğuk havalarda kişiler bulundukları ortamın sıcak olması için çeşitli çabalar harcarlar. Hasta olmamak, ev veya iş yaşantısında daha verimli olabilmek için soğuk günlerde sıcak ortam çok önemlidir. Bu alanda radyatör en önemli ısı kaynağıdır. Radyatörün üzerine düşen görevi başarıyla yerine getirebilmesi için ilk koşullarının yerinde olması gerekir. Radyatörün tertemiz olup, tasarruflu bir şekilde ısı yayabilmesi için mutlaka öncelikle radyatör temizleme işlemi yapılmalıdır. Radyatör temizliği üzerinden toz almakla, ya da radyatör önlerini kapatmakla yeterli olmuyor. Steril ve huzurlu ortama ihtiyaç duyanlar için merak edilen sorular; Neden radyatörler ısınmıyor Radyatör temizliği nasıl yapılır,

radyatör petek temizliği nasıl yapılır

Radyatör Temizleme Fiyatları

hangi aralıklarda dır şeklinde sıralanabilir. Kışın, ısıdan tasarruf etmenin ipuçlarından biridir radyatör temizliği. Panel radyatör olan kişilerin ise daha çok petek olarak adlandırdığı ısı kaynaklarının temizliği, sağlık açısından da oldukça önemlidir ve düzenli bakım şarttır.
Kış aylarında ısınma sorunu yaşayanlar

‘’Neden radyatörler ısınmıyor?’’

sorusunu sıkça sorarlar. Belirli bir bölümün ısınıp, bazı bölümlerin ısınmaması, ya da bazı peteklerin, diğerlerinden daha az ısınması ya da hiç ısınmaması gibi şikâyetler duyulmaktadır. Radyatörün ısınmamasının nedenleri farklı olabilir. Kireçlenme, basınç farkı, petek içlerinde kalan hava ya da döşeme sırasında yapılan özensiz tutum radyatörlerde ısı farkını oluşturabilir. Bazı radyatörler ısınırken bazılarının hiç ısınmaması ise artık o radyatörün tamamen işlevini yitirdiği manası ortaya çıkar. Biriken tortular veya oluşan bozulmalar mümkün mertebe giderilmelidir. Yapılan temizlik sonrasında belirli aralıklarla bakımlar yaptırılmalıdır.

Petek temizliği

 

Kombi Petek temizliği

sağlık ve tasarruf açısından oldukça önemlidir. Radyatörlerde ısınma sorunu yaşayanlar küçük bir araştırma sonunda temizleme işlemi yaptırmaya karar veriler fakat bu

‘’ radyatör temizliği nasıl yapılır?’’

Sorusunun cevabını da merak ederler. Radyatör temizliği denildiğinde kişiler her yerin kırılıp döküleceğini, resmen inşaat halinin ortaya çıkacağını düşünür çoğu kişi sadece bu sebeple bile bu işlemi yaptırmaktan kaçınabilir. Oysa çok basit yöntemlerle bu işlemler artık hiç kırıp dökmeden yapılabiliyor ve bu yöntemler sadece güvenilir kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü yapılan özensiz çalışma her ne kadar dışarıdan temiz gözükse de bu işlem iç kısım için öyle olmayabilir ve kısa süre sonra yine şikâyetler ortaya çıkabilir. Bu açıdan bu işi gerçekten titizlikle, özenle yapabilecek firmalar tercih edilmelidir. Kullandığımız son teknoloji ürünleri ve malzemeler ile uyguladığımız işlemlerde her zaman temizliğe ve dikkate özen göstermekteyiz. Radyatör temizliği yapmak maksadıyla yapılan işlemler sonucunda daha fazla kirliliğe sebep olmak olmaz. Eski yöntemlerdeki gibi söküp yapılan işlemler yerine tek bir cihaz ile tüm işlemi çok daha etkili bir şekilde uygulayabiliyoruz.

İlaçlı Petek Temizliği

Petek temizliği  fiyatları

aslında hizmetten sonra dikkat edilmesi gereken ikinci önemli noktadır. Tasarruf sağlamak için radyatör temizleme işlemine başlanmışken, bir işlem için ödenecek meblağlara da dikkat etmek gerekir. Radyatör temizleme işlemini yapacak firma yeterli güveni sağladıktan sonra küçük bir fiyat araştırması yapılmalıdır. Aile bütçesine en uygun olan firma ve ödeme şekli seçilmelidir. Bizler firma olarak bu alanda uygun fiyat yüksek kalite stratejisini ilke edinmiş bulunmaktayız.
Soğuk günlerin tadını çıkarabilmek, sağlıklı ve huzurlu bir ortamı oluşturabilmek için radyatör temizleme işlemi şarttır. Soğuk günlerde ısınma sorunu olan radyatörler hem sağlığı hem de bütçeyi etkiler.

Neden radyatörler ısınmıyor?

Petek temizliği nasıl yapılır?

RADYATÖR  PETEK TEMİZLEME FİYATLARI HANGİ ARALIKTA DIR?

 

petek temizleme

yanıt bulan ve belirli aralıklarda yapılan kontroller ile kişiler artık kış günlerini daha sağlıklı ve daha rahat geçirebiliyorlar. Radyatör temizleme işlemi yapıldıktan sonra aralıklarla kontrolleri yapılmalıdır.

 

istanbul petek temizleme iletişim
[/col] [/row]